8 sierpnia portal Nasz Szydłowiec zyskał czwartego partnera w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec”. Firmę BiznesToner Anny Sosnowskiej. 

Ania i jej firma to całkiem świeże przedsiębiorstwo na szydłowieckim rynku. Od blisko roku siedziba firmy mieści się na Rynku Wielkim w Szydłowcu. BiznesToner jest dystrybutorem wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek, a w swojej ofercie ma zarówno produkty oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. Kompleksowa obsługa w danym temacie sprawia, że firma BiznesToner z Szydłowca jest z całą pewnością godna polecenia. 

Co na współpracy z portalem Nasz Szydłowiec zyskuje BiznesToner? Oczywiście szeroką promocję swoich usług na portalu oraz portalowym facebooku (wśród blisko 5 tysięcy odbiorców), współpracę przy przeróżnych przedsięwzięciach itp.

Co na współpracy z BiznesToner zyskuje portal Nasz Szydłowiec? Oczywiście korzyści materialne 🙂  Portal w zamian gwarantuje Wam kampanię reklamową jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej.

Wszystkich szczegółów dowiecie się bezpośrednio od nas:

– adres: pl. Rynek Wielki 5, Szydłowiec

– tel: 505-279-825

– mail: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

– priv na Facebooku: Nasz Szydłowiec

Już niebawem artykuł sponsorowany na temat firmy BiznesToner, a póki co zapraszamy do lajkowania facebooka Biznes Toner – Tonery i Tusze do Twojej drukarki

Zapraszamy do obejrzenia video z momentu podpisania porozumienia w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” oraz krótkiej rozmowy z Anną Sosnowską TUTAJ

 BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH