Taka informacja przyprawi o dreszcze wszystkich fanów polskiej muzyki rockowej! Już w czerwcu w Szydłowcu odbędzie się ROCK BEER FEST i prawdziwa muzyczna uczta, którą zaserwują prawdziwe legendy! 

Na szydłowieckiej scenie, nad szydłowieckim zalewem wystąpią 30 czerwca 2019 roku: Kobranocka, Wanda i Banda, Róże Europy, Pudelsi, Harlem, a także przedstawiciel szydłowieckiej ziemi: Dariusz Bernatek.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja POMIDZI DANCE CLUB. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00, a zakończenie planowane jest na godzinę 23.00. Ceny biletów ustalone są na 30 złotych.

Wieczór zapowiada się pasjonująco z takimi hitami jak: Kocham Cię jak Irlandię Kobranocki, Nie będę Julią zespołu Wanda i Banda, Jedwab zespołu Róże Europy, Wolność słowa Pudelsów, Kora zespołu Harlem, a także znane przeboje w wykonaniu Darka Bernatka.

Wybieracie się? 🙂

Już niebawem na portalu www.naszszydlowiec.pl rozmowy z gwiazdami koncertu, video zaproszenie od zespołów i wiele innych niespodzianek. Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić przygotujemy jak zwykle obszerną relację.

Do zobaczenia!