LETNI PIKNIK NA WYSPIE.

W programie pikniku m.in.

    „Wesołe dzieci – zdrowe dzieci” – warsztaty zdrowego żywienia dla dzieci i rodziców.     Razem z dietetykiem  p. Elżbietą Wilk będziemy udowadniać, że niewielkim staraniem     zdrowo nie znaczy nudno i bezbarwnie. Podczas spotkania uczestnicy pod czujnym     okiem  naszej specjalistki przygotują zdrowe napoje i przekąski, które  będzie można potem     skonsumować podczas trwania imprezy.
    Otwarte Zawody w Wędkarstwie Spławikowym dla dzieci i młodzieży do lat 14. Zapisy     chętnych przyjmowane będą w dniu imprezy w godz. 15.00 – 15.45.  Nie wymagana jest     karta wędkarska. Każdy uczestnik zobowiązany jest zgłosić się z pełnoletnim opiekunem.     Start zawodów godz. 16.00, zakończenie godz. 18.00, ok. godz. 18.30  wręczenie nagród dla     najlepszych. Regulamin zawodów dostępny będzie w dniu pikniku.

    „Zamkowe bajki, bajeczki z pomocą farb, pędzla i kredeczki” – działania literacko –     plastyczne podczas których wspólnie będziemy wymyślać bajkę o Szydłowcu i jego zamku /     a może pojawi się również jakaś księżniczka i rycerz na białym koniu/, a potem razem z     plastykiem wykonamy ilustrację do tej bajki na specjalnie przygotowanym, na tę okazję     plenerowym stelażu.

    „Akademia Gier i Zabaw Podwórkowych” – czyli jak się bawić w prosty, kreatywny

    i tani sposób. Nasi animatorzy przypomną troszkę przykurzone czasem  gry i zabawy.     Skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę,  zośka – mała szmaciana piłeczka – to     tylko kilka     z zabaw  jakie czekają na was podczas pikniku.

A oprócz tego „Letnia scena artystyczna na krużgankach zamkowych” czyli mikrofon dla wszystkich, którzy grają, śpiewają, recytują i chcą swoje talenty i umiejętności zaprezentować na naszej letniej scenie oraz gry, zabawy, konkursy, lody, wata cukrowa itd., itp.

 

Zapraszamy, niedziela 16 sierpnia 2015 r., godz. 16.00 – wyspa zamkowa i Park Radziwiłlowski.

 

UWAGA! W przypadku deszczu Piknik odbędzie się w innym terminie.

 

LETNI PIKNIK NA WYSPIE realizowany przy wsparciu finansowym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii.