W programie pikniku m.in.

Budujemy, malujemy – czy ktoś zgadnie co? – działania plastyczne dla dzieci podczas, których postaramy się zaprojektować i wykonać miniaturową replikę naszego zamku.

Otwarte Zawody w Wędkarstwie Spławikowym dla dzieci i młodzieży do lat 14. Zapisy chętnych przyjmowane będą w dniu imprezy w godz. 15.00 – 15.45. Nie wymagana jest karta wędkarska. Każdy uczestnik zobowiązany jest zgłosić się z pełnoletnim opiekunem. Start zawodów godz. 16.00, zakończenie godz. 18.00, ok. godz. 18.30 wręczenie nagród dla najlepszych. Regulamin zawodów dostępny będzie w dniu pikniku.

„Akademia Gier i Zabaw Podwórkowych” – czyli jak się bawić w prosty, kreatywny i tani sposób. Nasi animatorzy przypomną troszkę przykurzone czasem gry i zabawy. Skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, zośka – mała szmaciana piłeczka – to tylko kilka z zabaw jakie czekają na was podczas pikniku.

A oprócz tego „Letnia scena artystyczna na krużgankach zamkowych” czyli mikrofon dla wszystkich, którzy grają, śpiewają, recytują i chcą swoje talenty i umiejętności zaprezentować na naszej letniej scenie oraz gry, zabawy, konkursy itd., itp. Zapraszamy, czwartek 18 sierpnia 2016 r., godz. 15.00 – wyspa zamkowa i Park Radziwiłlowski.

UWAGA! W przypadku deszczu Piknik odbędzie się w innym terminie.