Uruchomiona przez nas jakiś czas temu anonimowa ankieta przynosi pierwsze owoce! 

Okazuje się, że na pytanie „Z jakiego zakresu tematy powinniśmy częściej poruszać?” prawie najwięcej głosów uzyskała tematyka „Lifestyle”.

Widząc wasze reakcje na ten punkt ankiety zdecydowaliśmy się uruchomić panel w którym znajdziecie tematykę „lajfstajlową” czyli dotyczącą stylu życia. Chcemy w tym dziale poruszać tematy od mody, poprzez zdrowy styl życia, po kwestie czysto hobbystyczne. Pewnie i na inne znajdzie się miejsce.

Istotnym elementem tego panelu ma być to, że będą tworzyli go ludzie z Szydłowca lub z Szydłowcem związani, którzy z ogromną przyjemnością podzielą się z Wami swoimi umiejętnościami lub pasjami.

Pamiętajmy, że terminem „lifestyle” określa się styl życia, to co obecnie jest modne, to co ludzie lubią robić lub tego czego się aktualnie uczą.

Na sam początek i start panelu przedstawiamy Wam pierwszych sześciu śmiałków, pasjonatów w swoich dziedzinach, którzy w naszym dziale będą prezentowali Wam się na różny sposób. Jedni napiszą wyczerpujący artykuł, drudzy w kilku zdaniach poradzą co według nich jest dobre a co złe, albo co zrobić tak a nie inaczej. Inni pokażą Wam fajne grafiki, a jeszcze inni nagrają dla Was video. Na pewno nie będzie nudno.

  • Ania Biela znana również jako Mrs. Endrofina. Kojarzona przez szydłowiecką młodzież jako blogerka, znana ze swojej aktywności na Instagramie i Facebooku. Prowadzi również swoją stronę internetową. Ania w naszym panelu „Lifestyle” będzie dzieliła się swoimi przepisami na przepyszne i zdrowe jedzenie, być może czasami opowie coś o sportach które uprawia, może o swojej codzienności? To póki co jedyna kobieta w naszym gronie. Miejmy nadzieję, że Ania przekaże Wam dużo pozytywnej energii, a także pokaże Wam swoją pasję i motywację do działania.
  • Filip Banaszczyk – najmłodszy bo tylko 15 – letni chłopak, uczeń ostatniej klasy gimnazjum. Pasjonat gier komputerowych, a także wszystkie co związane z grafiką. W wolnych chwilach bawi się w montowanie filmów na swój kanał na youtube i gra na gitarze. W naszym panelu „Lifestyle” Filip na początek zajmie się chyba ulubioną grą komputerową nastolatków (i nie tylko) czyli FIFĄ.
  • Damian Grądzki to pochodzący z Szydłowca dietetyk z wykształcenia. Dał się już poznać czytelnikom portalu Nasz Szydłowiec kilkoma swoimi ciekawymi publikacjami. Całe szczęście nadal możemy liczyć na dobre rady Damiana. Opowie on nam o najnowszych trendach dietetycznych, o właściwościach warzyw i owoców, o tym co i jak jeść, aby schudnąć. Nie zabraknie z pewnością recenzji produktów i schematów żywieniowych. Zainteresowani z pewnością będą mogli liczyć na konsultacje dietetyczne
  • Łukasz Jakubowski to właściciel jednego z najlepszych w powiecie szydłowieckim gabinetów masażu czyli Luk – Mas Zdrowie i Relaks SPA Pod Dębem. W naszym panelu Łukasz zajmie się poradnictwem w dziedzinie w której czuje się najlepiej czyli szeroko pojętym masażu. Opowie Wam o technikach i właściwościach zdrowotnych, o tym kiedy i po co wybrać się do masażysty. Prawdopodobnie dowiemy się również o tym jak masaż działa na poszczególne partie naszego ciała. Macie problemy z bolącymi plecami? Jesteśmy przekonani, że po przeczytaniu porad Łukasz Jakubowskiego i wizycie w Jego gabinecie każdy ból Wam minie. 
  • Cezary Szymkiewicz, jeden z najlepszych fotografów w powiecie szydłowieckim. Uczestnik warsztatów z najlepszymi fotografami świata. Jego piękne portrety, które robi kobietom zyskują uznanie wśród najlepszych w tematyce portretowej i nie tylko. Cezary to pasjonat fotografii, zafiksowany na tym punkcie. Detalista dla którego ważny jest każdy najdrobniejszy szczegół. W naszym panelu będzie chciał zarazić Was swoją pasją, opowie Wam o technice wykonywania zdjęć, pojawi się z pewnością wiele nowinek technicznych.  Będzie to coś ciekawego dla totalnego amatora fotografii jak i dla kogoś kto na robieniu zdjęć już się trochę zna. 
  • Marcin Banaszczyk, redaktor i założyciel portalu Nasz Szydłowiec. W panelu „Lifestyle” będzie opowiadał Wam o tym o czym od dawna chciał, o swojej największej pasji czyli muzyce. Będzie Wam polecał to czego aktualnie słucha i to co właśnie go zauroczyło, ponownie zainspirowało lub zaskoczyło. Muzyka towarzyszy Marcinowi codziennie i to od najmłodszych lat. Absolwent szydłowieckiego Ogniska Muzycznego w klasie keyboard, wokalista szydłowieckich zespołów rockowych, całkiem niedawno w niefunkcjonującym obecnie Radiu Szydłowiec prowadził „Szydłowiecką Listę Przebojów” i audycję „Muzyka Banaszczyka”. Dziś pozostało już tylko słuchanie muzyki, która jest przeróżna. Od ciężkich brzmień heavy metalowych, poprzez polski rap, aż po pop, jazz czy alternatywę. Będzie się tutaj działo 🙂

STARTUJEMY JUŻ NIEBAWEM!

Masz coś interesującego do przekazania? chcesz do nas dołączyć? odezwij się na maila: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com