Już w najbliższą niedzielę 19 listopada gościem programu Liga+Extra w stacji Canal+ będzie pomocnik Wisły Płock Dominik Furman. 

Pochodzący z Szydłowca piłkarz zagra ze swoją drużyną wyjazdowy mecz z Lechią Gdańsk. W jakim nastroju Dominik pojawi się w Warszawie nie wiemy, ale z pewnością trzymamy kciuki za jego dobry występ.

W programie Dominik weźmie udział w popularnej zabawie „Pomidor”, podczas której może spodziewać się niewygodnych pytań. Na przykład tych dotyczących zwolnienia z Wisły trenera Marcina Kaczmarka na początku sezonu. Czy w przypadku tych pytań Furmi użyje „pomidora” przekonamy się już w niedzielę.

Emisja programu o godzinie 20.oo w telewizji Canal+ zachęcamy do oglądania!

Zachęcamy tym bardziej, ponieważ w czwartek 16 listopada telewizja Canal+ gościła w Szydłowcu, aby porozmawiać z kilkoma osobami na temat Dominika. Na temat jego początków piłkarskich, obecnych związków z Szydłowcem itp. Reporterzy Canal+ dosyć dokładnie przepytali kilka osób, co zostanie pokazane w krótki zajawkach podczas programu. Jest to przy okazji fajna promocja dla Szydłowca.