Na scenie zobaczyliśmy m.in. monodram w wykonaniu Julii Górlickiej oraz występ Dariusza Bernatka, który wykonał wiele szlagierów polskiej muzyki rozrywkowej.

Z okazji 10-lecia częstowano gości wielkim i pysznym tortem. Agnieszka Sobutka – Klepaczewska poprowadziła zabawę, która nie nudziła się dzieciom, mianowicie puszczanie baniek mydlanych dużych i małych. 

Odbył się również turniej szachowy zorganizowany przez szydłowiecki klub „Wieża”, który często gości w murach jubilatki. W zawodach udział wzięło 11 zawodników, w tym 9 z Szydłowca i 2 z Radomia. Zwycięstwo w turnieju odniósł Jacek Sieczkowski z Radomia, który otrzymał nagrodę z rąk właścicieli Anny i Mirosława Orlickich. Życzenia z okazji urodzin, wraz z okolicznościowym wierszem (treść poniżej), w imieniu klubu szachowego „Wieża” przekazał Marian Frąk prezes klubu.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych i zakończyła się pokazem pięknych fajerwerków, które z pewnością spodobały się przybyłym gościom. Pokaz poprzedził okolicznościowy przejazd właścicielki „Lodowni” na pięknym harleyu. 

To jak dobrze bawili się goście państwa Orlickich i całej „Lodowni” pokazują zdjęcia, przygotowane przez portal Nasz Szydłowiec, który miał przyjemność objąć patronatem medialnym opisywaną imprezę. Miłego oglądania 🙂 

GALERIA FOTO (ponad 70 zdjęć)

„Niejeden w „Lodowni” zalał głowę,

były poważne turnieje szachowe .

Tu wódkę pił sam Wałęsa,

a i Kaczyński się przywałęsał!

Potrzeba tylko trochę zachodu

a będzie wkrótce sala… rozwodów!”