Burmistrz Szydłowca i Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zapraszają na kolejną edycję ZAMKOWEGO KINA LETNIEGO. Tegoroczną działalność plenerowego kina zaczynamy od projekcji filmu pt. „MAMMA MIA!” – musicalu z 2008 roku w reżyserii Phyllidy Lloyd.

Film opowiada historię młodej i ślicznej Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma wyjść za mąż. Dziewczyna chciałaby, aby do ślubnego kobierca zaprowadził ją jej ojciec. Problem w tym, że nigdy go nie poznała. Jej matka, Donna (Meryl Streep), zdradza tożsamość trzech mężczyzn, z którymi przed laty coś ją łączyło. W tajemnicy przed mamą, Sophie wysyła całej trójce zaproszenia na ślub. Czy główna bohaterka pozna tożsamość swojego prawdziwego ojca? Tego dowiedzą się Państwo podczas projekcji.

Zapraszamy 18 lipca 2020 (sobota) o godz. 21:30 na dziedziniec zamkowy. Wstęp wolny. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY przez formularz dostępny na stronie sckzamek.pl – TUTAJ

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i procedurami dostępnymi na stronie internetowej sckzamek.pl.

Tegoroczne Zamkowe Kino Letnie odbędzie się w ramach całorocznego projektu pn. „Kino na dywanie” finansowanego przez Fundację Orlen w ramach programu „Moje miejsce na ziemi”.