Dyrygentem i opiekunem zespołu jest młody ksiądz Bartłomiej Wink, od nazwiska frontmana i od wieku członków chóru pochodzi Jego nazwa.

Grupa zasłynęła wprowadzeniem uczestników Apelu Młodych w Radomiu w niezwykłą atmosferę wspólnoty.

Dość spora liczba mieszkańców Szydłowca przyszła lub pozostała po wieczornej Mszy Św. by posłuchać muzyki „Młodych z Winkiem”. Koncert rozpoczął krótkim wprowadzeniem wikary szydłowieckiej parafii ksiądz Witold Witasek, po czym nastał czas zespołu i Jego dyrygenta, który bardzo ubolewał nad tym, że sobie podczas występu nie poskacze z racji kontuzji którą odniósł podczas gry w piłkę.

Miłym akcentem było to, że do zespołu należą dwie osoby z Szydłowca: Maria Czapnik śpiewa w chórze (choć wczoraj z powodu choroby nie występowała) oraz Emil Gwarek basista w zespole.

Zespół trzeba pochwalić za instrumentarium na niesamowicie wysokim poziomie oraz śpiew chóru co składało się w jedną świetną całość, dzięki czemu z przyjemnością słuchało się tego koncertu. Do tego warto dodać bardzo żywiołowego dyrygenta, który mimo kontuzji momentami dał się porwać wodzom fantazji. Na sam koniec koncertu wszyscy zebrani wstali z miejsc i razem z zespołem żywiołowo klaskali w rytm muzyki. Gromkie oklaski jakimi publiczność uhonorowała artystów niech będą recenzją wczorajszego występu.

{phocagallery view=category|categoryid=19|limitstart=0|limitcount=8}