Wszyscy dobrze wiemy, że Nepal w ostatnim czasie został bardzo doświadczony przez żywioły, a pomoc napływała tam z całego świata również z Polski. Okazuje się, że pomóc możemy również z Szydłowca, a do tego możemy mieć fajną pamiątkę.

Kuba, który pisze na swoim facebooku, że Nepal to kraj bardzo ubogi, ale z zaradnymi ludźmi. Obok hostelu w którym nocuje znajduje się sklep w którym odręcznie produkują naszywki. Kuba poprosił o naszywki zespołu …AZYL P. Nepalczycy wykonali trzy sztuki (widoczne na zdjęciu), za które trzeba było zapłacić 1000 nepalskich rupii (ok. 36 złotych).

Kuba w Nepalu będzie przebywał do piątku, a podczas rozmowy z nim zrodził się pomysł, że może mieszkańcy Szydłowca, fani zespołu AZYL P. chcieliby wspomóc tych właśnie nepalczyków, a zarazem kupić niepowtarzalną pamiątkę – naszywkę Azylu P. z Nepalu.

Sprawa jest prosta, wszyscy chętni muszą wykonać następującą czynność:

Do piątku (14.08.2015) do godziny 16, czasu polskiego, należy przelać pieniądze na konto Kuby. Koszt jednej naszywki 12 złotych. Do odbioru będą w Szydłowcu we wrześniu.

W tytule należy podać ilość i rodzaj naszywki ( czarny kwadrat, niebieski kwadrat, koło). Tak jak jest to widoczne na zdjęciu.

Przelew robimy na konto: Jakub Piotrowski, mBank 65 1140 2004 0000 3102 2122 6850, 26-500 Szydłowiec, ul. Iłżecka 5

Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Warto mieć taki gadżet, a przy okazji pomóc ludziom, których ostatnie trzęsienie ziemi nie oszczędziło.

Link do wpisu Kuby na facebooku TUTAJ

A TUTAJ Kuba przedstawia relację prosto z nepalskiej produkcji naszywek.