Pragniecie aby Wasze Pociechy miały bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo? Pragniecie zadbać o ich prawidłowy rozwój poprzez naukę i zabawę? Zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego:

Przedszkole mieści się w Szydłowcu przy ulicy Moniuszki 11.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć w Akademii Tygrysków to 5 lutego 2018 r.Przedszkole będzie pracować w godzinach 7:00 – 17:00, ale na życzenie rodziców godziny pracy mogą ulec zmianie.

Do dyspozycji naszych Podopiecznych mamy dwie sale spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz plac zabaw.

Przedszkole prowadzi program dwujęzyczny, co oznacza, że oprócz lekcji języka angielskiego, wynikających z podstawy programowej, język obcy wykorzystywany będzie każdego dnia, nie tylko podczas  zajęć dydaktycznych, ale także w sytuacjach  „codziennych”, takich jak zabawa, mycie rąk, sprzątanie zabawek czy wyjście na spacer.

Przedszkole zapewnia:

  1. Opiekę dzienną przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę pedagogiczną.
  2. Wyżywienie – trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz podwieczorek).
  3. Lekcje języka angielskiego trzy razy w tygodniu.
  4. Realizację  programu wychowania przedszkolnego zgodnego z podstawą programową, prowadzoną w dwóch językach – polskim i angielskim.
  5. Aktywny udział w programach czytelniczych pomagających rozwijać wyobraźnię Dzieci.
  6. Program ćwiczeń rozwijających pamięć oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia.
  7. Diagnozę logopedyczną.
  8. Nowoczesne pomoce edukacyjne.

Mamy też coś dla Rodziców…

W ramach współpracy z przedstawicielem Katedry  Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie organizujemy cykl wykładów na temat prawidłowego żywienia Dzieci oraz alergii i nietolerancji pokarmowych.

Zapisy oraz informacje dodatkowe pod numerem telefonu:

604-996-261

lub mailowo:

pn.akademiatygryskow@gmail.com

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na facebook, gdzie na bieżąco będziemy informować o działalności Przedszkola.

/pn.akademiatygryskow/

Zapraszamy do Akademii Tygrysków!

Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją!