Nasza drużyna na wyjazdowe spotkanie udała się po pewnym zwycięstwie nad UKS 4 Kielce, ale niestety również osłabiona brakiem czterech kluczowych zawodniczek….

Jak powiedział nam trener Grzegorz Nowak, pomimo osłabienia, drużyna liczyła, że da sobie radę.

Pierwszy set to walka punkt za punkt do stanu 12:12. W tym momencie kontuzji doznała Natalia Łaski, kolejna z ważnych zawodniczek zespołu i niestety do końca spotkania musiała opuścić boisko. Błędy w każdym elemencie doprowadziły do przegranej pierwszego seta 22:25.

Pech nie opuszczał szydłowieckiej „szóstki”. W drugim secie kolejne kontuzje: Kaja Kiersnowska skręciła nogę, a Karolinie Łaski odnowiła się kontuzja…szpital w drużynie gotowy. Mimo wszystko dziewczyny zacisnęły zęby i walczyły do końca. Niestety dwa kolejne sety również przegrane, obydwa w stosunku 20:25, a cały mecz kończy się zwycięstwem drużyny KSZO Ostrowiec 0:3.

Kolejny mecz w piątek 28 listopada w Szydłowcu. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Rej Jędrzejów. Początek spotkania o godzinie 17.30. Będziemy Wam jeszcze przypominać 🙂

Skład: Aleksandra Lis – Jedynak, Monika Łożyńska, Kaja Kiersnowska, Natalia Łaski, Karolina Łaski, Wiktoria Pawlak, Ewelina Sasal i wracająca po długiej przerwie Agnieszka Kamińska.

szostkakszo1

szostkakszo2