Spotkanie odbyło się 12 grudnia br. w sali bankietowej „Kacperek” w Szydłowcu. Oprócz zawodników na sali pojawili się rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, znajomi i sympatycy tej sztuki walki. Gośćmi honorowymi byli: Burmistrz Szydłowca pan Artur Ludew, właściciel kancelarii notarialnej z Radomia pan Tadeusz Stanisławek posiadacz stopnia mistrzowskiego 1 Dan w Karate Kyokushin, właścicielka biura rachunkowego „Bilans” z Szydłowca pani Magdalena Klepaczewska oraz właściciel biura techniczno-handlowego „Pares” pan Sylwester Guzik. W sumie 80 osób przez około trzy godziny w atmosferze świąt Bożego Narodzenia i ciepła rodzinnego mogło ze sobą pobyć odrywając się od problemów dnia codziennego.

Spotkanie prowadził sensei Robert Wyciszkiewicz. Oprócz świątecznych życzeń składanych podczas dzielenia się opłatkiem, przeprowadzony został pokaz multimedialny, mający na celu podsumowanie roku 2014.

Tylko w tym roku nasi zawodnicy dwukrotnie uczestniczyli w turniejach poza granicami Polski (Węgry i Serbia) sięgając po najwyższe laury. Kilkukrotnie uczestniczyli w zawodach krajowych, z których również wracali z medalami. Zorganizowaliśmy IX Akademię Zimową Karate Kyokushin w Szydłowcu. Wspaniałe przedsięwzięcie „24 godziny w Dojo”, którym uczczona została 20 rocznica śmierci twórcy Karate Kyokushin Masutatsu Oyamy. IX letni obóz szkoleniowo-wypoczynkowy w Murzasichle koło Zakopanego. Uczestniczyliśmy w międzynarodowym obozie szkoleniowym w Bad Hersfeld w Niemczech. Sensei Robert Wyciszkiewicz zapoznał wszystkich obecnych ze zmianami organizacyjnymi i planami na nadchodzący 2015 rok.

Następnie młodzi adepci Karate Kyokushin zafundowali swoim najbliższym krótką prezentację nabytych umiejętności. Wspaniała atmosfera panująca podczas tego spotkania, jak również ogromne zainteresowanie, jedynie utwierdziły nas w przekonaniu o słuszności drogi, jaką wybraliśmy, drogi Karate Kyokushin. Ciężka praca, wytrwałość i ogromna wiara w słuszność zasad i filozofii Karate Kyokushin jest tym, co skupia nas wszystkich w Dojo, gdzie poprzez mordercze treningi stajemy się lepszymi ludźmi – jedną wielką rodziną.

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować wszystkim naszym sympatykom, ludziom dobrej woli, którym w każdy możliwy sposób nas wspierają, a w szczególności rodzicom i opiekunom tych najmłodszych Karateka za to, że zaufali nam powierzając w nasze ręce swoje pociechy, a tym samym włączając nas w proces wychowania i kształtowania charakteru swoich dzieci. Podziękowania składam również Łukaszowi Piorunowi z Zakładu Fotograficznego Foto-Szyk w Szydłowcu za profesjonalne zdjęcia.

W imieniu kadry instruktorsko-pedagogicznej serdecznie dziękuję – sensei Robert Wyciszkiewicz.

{phocagallery view=category|categoryid=321|limitstart=0|limitcount=26|imageordering=5}