Patryk Mnich pochodzi z Szydłowca, ale obecnie mieszka, studiuje i pracuje w Kielcach. Niektórzy mogą go kojarzyć sprzed kilku lat, kiedy był obiecującym zawodnikiem Szydłowianki Szydłowiec, inni jako trenera personalnego w klubie fitness.

Za nim casting w Warszawie, po którym może mówić, że już jest ćwierćfinalistą konkursu Mister Polski. Obecnie walczy o półfinał, ale my trzymamy kciuki za to, abyśmy mogli Patryka zobaczyć w wielkim finale.

W ostatnim czasie wziął również udział w Debiutach w kategorii fitness plażowy, organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego, o czym poinformował na swoim fb.

Jakiś czas temu pomyślałem sobie, że delikatnie chciałbym się zająć modelingiem. Wykonałem sobie kilka sesji z fotografem i nagle było to dla mnie za mało, chciałem spróbować sił gdzieś indziej i akurat padło na Mistera Polski. Cały czas podnoszę sobie poprzeczkę i to jest właśnie kolejny poziom” – powiedział reporterowi Pytania na Śniadanie Patryk Mnich.

Poniżej krótka relacja z castingu w Warszawie w „Pytaniu na Śniadanie”, oczywiście z wypowiedzią Patryka. Za którego trzymamy kciuki!

TUTAJ LINK