28 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zaoczna Policealna Szkoła Zawodowa „LOGOS” w Szydłowcu. W semestrze czerwcowym nie tylko 14 absolwentów naszej szkoły otrzymało Dyplom potwierdzający kwalifikację w zawodzie Technik BHP ale i 43 słuchaczy na kierunku opiekun medyczny i technik administracji zakończył swoją edukację a tym samym dołączyli do grona absolwentów szkoły Logos – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wybór szkoły policealnej to pewna przyszłość, nie tylko dla tych którzy nie zdali maturą ale dla wszystkich którzy chcą podnieść swoje wykształcenie i zdobyć dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Szkoła policealna jest szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej i jest bezpłatna. Uczy nie tylko teorii ale i praktyki i w zależności od kierunku trwa od roku do dwóch lat.

Szkoła już rozpoczęła rekrutację na nowy rok szkolny 2019/2020 i oferuje kierunki – technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, technik florysta, opiekun osoby starszej, terapeuta zajęciowy. Nie zwlekaj liczba miejsc ograniczona. Wystarczy podanie dostępne w sekretariacie szkoły, świadectwo ukończenia szkoły średniej (matura nie jest potrzebna), i zaświadczenie od lekarza.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do podjęcia nauki w naszej szkole na bardzo atrakcyjnych kierunkach kształcenia.

Wszelkie informację można uzyskać:
Sekretariat Zaocznej Policealnej Szkoły Zawodowej „Logos”
ul. Sadowa 25, 26-500 Szydłowiec
tel. 724 320 542