Wybory Samorządowe 2018 już 21 października! Przedstawiamy naszym czytelnikom kandydaturę Pawła Rdzanka, który startuje w wyborach do Rady Powiatu Szydłowieckiego z Okręgu nr 1 (Miasto i Gmina Szydłowiec) z ramienia KWW Alternatywa dla Szydłowca.

Paweł Rdzanek lat 31, rodowity Szydłowianin. Wykształcenie wyższe. Od dziewięciu lat pracownik Państwowej Straży Pożarnej. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale ratownictwo medyczne oraz ukończona Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie.

Dzięki uporowi, pracowitości oraz wsparciu moich bliskich zawsze dążę do zrealizowania postawionych przeze mnie celów. Startując do Rady Powiatu chciałbym pracować na rzecz rozwoju regionu i podejmować działania w celu przyciągnięcia do naszego regionu firm, które otworzą nowe miejsca pracy. Szczególną uwagę poświęcę problemowi wysokiego bezrobocia i kwestii bezpieczeństwa publicznego.

Proszę o Wasz głos w wyborach do Rady Powiatu. Startuję z listy Alternatywa dla Szydłowca, lista nr 18, pozycja nr 9. Okręg nr 1.