Zaoczna Policealna Szkoła Zawodowa „LOGOS”, która rozpoczęła swoje funkcjonowanie od 1 lutego 2017 roku i mieści się w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu ma już za sobą pierwszy semestr i 48 zadowolonych słuchaczy.

Jest to szkoła z uprawnieniami szkoły publicznej a okres nauki, w zależności od zawodu, trwa od roku do 2 lata i kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej jak i daje możliwość podejścia do egzaminu państwowego potwierdzającego zdobyte kwalifikacje. Szkoła ta nie tylko uczy teorii ale i praktyki a tym samym daje możliwość uzyskania tytułu zawodowego. Nauka odbywa się w systemie zaocznym, (piątek, sobota) Szkoła już rozpoczęła rekrutację na nowy rok szkolny 2017/2018 i oferowane kierunki. Aby się w niej uczyć, wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią. Zdana matura nie jest potrzebna, a to dobra wiadomość dla tych wszystkich, którym nie powiodło się na egzaminie maturalnym w tym roku.

Kierunki na jakie trwa rekrutacja to:

Technik administracji

Technik BHP

Opiekun medyczny

Technik usług kosmetycznych

Technik Rachunkowości

Opiekun osoby starszej

Higienistka/pomoc stomatologiczna

Wybór szkoły policealnej to pewna przyszłość, nie tylko dla tych którzy nie zdali maturą ale dla wszystkich którzy chcą podnieść swoje wykształcenie i zdobyć dodatkowe umiejętności i kwalifikacje !

Wszelkie informacje można uzyskać:

Sekretariat Zaocznej Policealnej Szkoły Zawodowej „Logos” ul. Zamkowa 1, 26-500 Szydłowiec tel. 724 320 542