11 czerwca na boiskach Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Akademie piłkarską FFA Szydłowiec.

Wspaniałą atmosferę stworzyła akademia piłkarska FFA, dzieciaki trenujące w klubie i ich rodzice.
Na pikniku było mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchana zjeżdżalnia i zamek. Słodki poczęstunek, kiełbaski z grilla. Nie zabrakło również turnieju, w którym udział wzięli wszyscy dzieci z akademii.

Akademia FFA zadbała również o energetyczne przedstawienie, które dał Paweł ‘’Ronnie’’ Kwit. Jeden z najbardziej doświadczonych football freestylerów w Polsce. Zajmuję się trikami piłkarskimi już od 2006 roku, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych football freestylerów w Polsce. Występował i prowadził warsztaty dla takich firm jak Pepsi, HTC, Sharp, Carlsberg, Oracle, Goodyear i wielu innych.

Można go również zobaczyć w teledysku do oficjalnej piosenki Euro 2012 „Endless Summer” Oceany. Od 2010, z sukcesami, bierze udział w zawodach freestylowych (m. in. wicemistrzostwo Pucharu Polski w 2016 roku, 1 miejsce na Międzynarodowym Grand Prix LFN 2017 – kategoria Challenge).

Paweł nauczył młodych piłkarzy z FFA różnych trików, i sam pokazał swój talent publiczności.

Dominik Furman jako ambasador FFA udzielił nam wywiadu w którym mogliśmy się dowiedzieć wielu istotnych rzeczy, ale również dał kilka rad młodym piłkarzom.

Rodzice którzy uczestniczyli w pikniku również dobrze się bawili, akademia przygotowała dla nich kilka atrakcji takich jak gra w ringo, skakanie w workach, przeciąganie liny, czy mecz. Dzieciaki były zachwycone, że to one teraz mogły kibicować swoim rodzicom.

@naszszydlowiectv Piłkarski Piknik Rodzinny #DC #Football #Szydłowiec #NaszSzydłowiec #PiłkaNożna #Freestyle #Ronnie #Sztuczki #Piłkarskie #Piłka #AkademiaPiłkarska ♬ dźwięk oryginalny – Nasz Szydłowiec TV