Startuje kolejna edycja plebiscytu Widzieć Więcej organizowanego przez lokalną telewizję internetową Sigu.tv jak również parafialny portal swzygmunt.pl. Akcja ma na celu nagrodzenie osób szczególnie zasłużonych dla szydłowieckiej młodzieży. W tym roku partnerem plebiscytu jest naszszydlowiec.pl.

Pomysł na plebiscyt powstał w 2009 roku. Jego głównym założeniem jest dostrzeżenie przez samą młodzież ogromu zaangażowania dorosłych ludzi działających  na rzecz młodych mieszkańców Szydłowca. W dwóch dotychczasowych edycjach konkursu nagrodzeni zostali: Anna i Mirosław Orliccy, ks. Wincenty Chodowicz, Irena Przybyłowska – Hanusz oraz Andrzej Jarzyński.

W bieżącej edycji pragniemy, by również internauci przyznali nagrodę szczególnie zasłużonemu.

Głosować należy poprzez specjalnie utworzoną stronę internetową www.widziecwiecej.sigutv.pl klikając w zakładkę Twoja kandydatura. Serdecznie zachęcamy do oddawania jak największej liczby głosów, być może możliwość otrzymania wyróżnienia zmotywuje wielu mieszkańców, włodarzy, społeczników do wzmożonej aktywności na rzecz szydłowieckiej młodzieży.