29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był inny niż wszystkie poprzednie. Finał z ograniczeniami, obostrzeniami, wytycznymi epidemiologicznymi, w zdecydowanej większości w formie online.

Tak samo było w Szydłowcu. Jedynie wolontariusze pojawili się na ulicach powiatu szydłowieckiego, niestety było ich mniej niż zazwyczaj. Dali sobie jednak rewelacyjnie radę zbierając na konto szydłowieckiego sztabu około 63 tysięcy złotych! Nie udało się pobić ubiegłorocznego rekordu czyli ponad 78 tysięcy złotych, ale i tak jest to świetny wynik, drugi najlepszy w historii sztabu w Szydłowcu.

Chętni biegali i maszerowali w marszu nordic walking w formie online. Dzień przed finałem grupy morsów z powiatu szydłowieckiego skrzyknęły się i zamorsowali dla WOŚP w szydłowieckim zalewie.

Przez cały dzień finału na facebooku portalu „Nasz Szydłowiec” prowadziliśmy studio telewizyjne live (realizowane przez firmę Event King z Szydłowca) z którego łączyliśmy się z naszymi odbiorcami. Studio poprowadzili Agnieszka Sobutka – Klepaczewska i Marcin Banaszczyk z szydłowieckiego sztabu, którzy opowiadali o finale i przeprowadzali rozmowy z gośćmi, którzy odwiedzili studio zlokalizowane w Szydłowieckim Centrum Kultury „Zamek”.

O godzinie 20.00 na szydłowieckim zamku rozbłysły piękne kolory w ramach „Światełka do nieba”. Podświetlona była zamkowa elewacja, a w niebo wypuszczone zostały „szperacze”, które oświetlały szydłowieckie niebo.

Poniżej prezentujemy Wam zapisy wydarzeń z całego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I do zobaczenia za rok!

Dokładnie 20 lat temu po raz pierwszy zbierałem pieniądze do puszki jako wolontariusz WOŚP. 29. Finał Wielkiej Orkiestry…

Opublikowany przez Marcina Banaszczyka Poniedziałek, 1 lutego 2021

Szydłowiecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze ma ogromne szczęście do wolontariuszy <3

Ci tegoroczni…

Opublikowany przez WOŚP Szydłowiec Poniedziałek, 1 lutego 2021

Sprawdźcie fotoreportaż z wczorajszego 29. Finału WOŚP Szydłowiec, to był piękny dzień <3

Opublikowany przez Nasz Szydłowiec Poniedziałek, 1 lutego 2021

Pięknie to wygląda <3

Wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania: sztab, wolontariusze, darczyńcy, ofiarodawcy,…

Opublikowany przez WOŚP Szydłowiec Środa, 3 lutego 2021

Na profilu facebook WOŚP Szydłowiec możecie również obejrzeć zdjęcia i video wszystkich tych, którzy wzięli udział w marszu nordic walking i biegu w formie online.