6 lutego przedszkolne mury przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Cukrówce odwiedzili bardzo ważni goście: babcie i dziadkowie. Był to szczególny moment, w którym przedszkolaki pragnęły wspólnie uczcić Dzień Dziadka i Babci, który w tym roku przypadł akurat na okres ferii.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych z grupy Motylki oraz Pszczółki na Dzień Babci i Dziadka z pełnym zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętność recytując poruszające wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc dla swoich ukochanych babć i dziadków.

Na ten wyjątkowy dzień, mali artyści zostali starannie przygotowani przez Urszulę Lipę, Annę Krupę oraz Annę Woźniak. To właśnie one, ze szczególną troską i zaangażowaniem, stworzyły program artystyczny, który zachwycił wszystkich obecnych.

Na zakończenie, dzieci wspólnie odśpiewały swoim dziadkom i babciom tradycyjne „sto lat”, po czym wręczyły im piękne laurki oraz upominki.

Uroczystość zwieńczyła się słodkim poczęstunkiem, który został przygotowany przez zaangażowanych rodziców. Po nim, wnuczęta zaprosili swoje Babcie i Dziadków do wspólnej, tanecznej zabawy, tworząc niezapomniane chwile pełne radości.