Na scenie zaprezentowała się zdolna szydłowiecka młodzież z Grupy Teatralnej „Zamczysko”. Sala Kinowa wypełniła się publicznością po brzegi, która przybyła by podziwiać talent naszej młodzieży.

Z pewnością Ci, którzy znają poezję Miłosza byli zadowoleni ze spektaklu, natomiast Ci, którzy do tej pory nie mieli z nią styczności z pewnością uświadomili sobie, iż warto z polskim noblistą się zaznajomić.

Skupiające uwagę recytację, chwytające za serce piosenki, ciekawe scenki, taniec to wszystko zobaczyli dziś wieczorem zebrani na spektaklu.

Było to już drugie w ostatnim czasie spotkanie z okazji roku Miłosza, pierwszy był koncert zespołu MiR ze Skarżyska Kam. na rockowo z poezją Miłosza. Koncert odbył się na Garbarskiej 3 siedzibie Szydłowieckiego Stowarzyszenia Edukacyjno Kulturalnego „Logos”, 3 grudnia będzie powtórka koncertu.

{phocagallery view=category|categoryid=27|limitstart=0|limitcount=18|imageordering=5}

W dzisiejszym spektaklu udział wzięli:

Kinga Adamczyk, Ewelina Biaduń, Krzysztof Głogowski, Jarosław Goliński, Adrian Jasik, Klaudia Kamińska, Aneta Korycińska, Michał Kowalczyk, Angelika Kozłowska, Andżelika Magda, Katarzyna Matyszczak, Robert Michalski, Magdalena Salamaga, Ewelina Sasin, Żaneta Sasin, Marcin Sawczuk, Zuzanna Targowska, Patrycja Wójtowicz

Muzyka i śpiew:

Zuzanna Gadowska, Angelika Kozłowska, Ewelina Sasin, Żaneta Sasin

Scenariusz i reżyseria:

Irena Przybyłowska – Hanusz

Choreografia:

Barbara Pataj:

Światło i dźwięk:

Paweł Sasal