Maciej Kapturski, radny Rady Miejskiej w Szydłowcu wystosował drogą mailową oraz na facebooku, apel do szydłowieckich władz samorządowych.

Swój list zaadresował do burmistrza Szydłowca Artura Ludwa oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Szydłowcu Marka Artura Koniarczyka.

W wiadomości od radnego Kapturskiego możemy przeczytać:

Kochani mieszkańcy miasta i gminy Szydłowiec! W dobie narastających problemów związanych z zagrożeniem koronawirusem jestem zaniepokojony dziwnym spokojem braku zainteresowania tematem nadzwyczajnym. Przypominam My radni pełnimy funkcję społeczną i oczekujemy działania w imieniu Naszych Wyborców!”- napisał na swoim facebooku

Podzielił się również swoją prośbą do władz miejskich:

Proszę o przedstawienie aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa na terenie gminy Szydłowiec oraz zwołanie nadzwyczajnej komisji ds. kryzysu epidemiologicznego na naszym terenie” – zaapelował radny Kapturski.

Pod jego postem wywiązała się słowna utarczka, pomiędzy radnym Kapturskim, a jego kolegą z rady, radnym Arkadiuszem Sokołowskim. Do dyskusji dołączył się również radny powiatowy Marek Sokołowski.

Dyskusję można śledzić na profilu radnego Macieja Kapturskiego: