„Teraz Rock” to prawdopodobnie najważniejsze pismo muzyczne w naszym kraju traktujące o szeroko pojętej muzyce rockowej. 

W każdym numerze muzyczni dziennikarze recenzują najnowsze płyty, które pojawiły się na rynku. Nie mogło zabraknąć recenzji koncertowej płyty pod szyldem „Azyl P. & Przyjaciele”, która została zarejestrowana podczas koncertu w Radiowej Trójce i jest podsumowaniem 35-letniej działalności zespołu z Szydłowca. Jest również hołdem dla zmarłego 10 lat temu lidera Azylu P. Andrzeja Siewierskiego.

Płyta została oceniona w skali ocen „Teraz Rocka” na 3+ czyli „warto posłuchać+”. Oceny i przesłuchania dokonał jeden z lepszych ekspertów miesięcznika Michał Kirmuć.

Dziennikarz zauważył, że z zaproszonych gości (Ani Brachaczek, Krzysztofa Jaryczewskiego, Marka Piekarczyka, Macieja Silskiego, Titusa z Acid Drinkers i Juana Carlosa Cano) chyba ten ostatni najlepiej pasował wokalnie do brzmienia Azylu. Pochwalił Titusa za nadanie utworom „Twoje życie” i „Och Lila” metalowego szlifu. Chwali również Macieja Silskiego, który według dziennikarza po swojemu ale świetnie poradził sobie z wykonywanymi na płycie piosenkami.

Na koniec recenzji pisze takie słowa o premierowym utworze Azylu P. „Co ja wiem”

utwór ten pokazuje, że Azyl P. nie zamierza rezygnować z rockowego kursu, choć stara się też brać pod uwagę walor komercyjny.

W listopadowym numerze pojawił się również krótki artykuł o zespole i jego nowym wydawnictwie.

A my nieustannie zachęcamy do posłuchania koncertowego albumu „Azyl P. & Przyjaciele”