Warto znaleźć agencję reklamową, która jest blisko (oszczędzimy czas na dojazdy), posiada kompleksowe usługi (zaoszczędzimy pieniądze), proponuje produkty dobrej jakości (zyskamy zadowolenie i klientów) i w atrakcyjnych cenach (znowu pieniądze). Nie zapominajmy o profesjonalizmie i dobrym kontakcie z klientem…

 

Czasem wystarczy dobrze się rozejrzeć. Bo przecież tuż za rogiem, pomiędzy szydłowieckim ratuszem a pocztą, przy ulicy Kilińskiego 3 znajdziemy studio reklamy i drukarnię cyfrową – MEDUZA MEDIA.

Jakie są jej zalety? To firma szydłowiecka zorientowana w naszych realiach i rynku. Zna lokalne przedsiębiorstwa (z widzenia, ze słyszenia, z poczty pantoflowej) oraz ich potrzeby marketingowe. Pozwala to na dobry kontakt i owocną współpracę.

Oferuje usługi kompleksowe:

  • usługi poligraficzne,
  • profesjonalne projekty graficzne
  • copywriting
  • i wiele innych (pieczątki, bindowanie, laminowanie)

Firma jest także drukarnią cyfrową. W związku z czym wydrukowanie ulotki czy plakatu zajmuje tylko chwilę.

Ponadto można drukować już od jednej sztuki! Co jest niezwykle ważne, gdyż dostosowane jest do potrzeb klientów, którzy czasem potrzebują niewielkie ilości materiałów promocyjnych. Firmę wyróżnia pełen profesjonalizm.

Dopracowane i kreatywne projekty graficzne, dbałość o tekst, budowanie silnego wizerunku firmy, szybkie dotarcie do klientów.

Ponadto Meduza Media – graficzne kreacje:

  • wspiera nowo powstałe firmy (promocja Pierwsze Wrażenie – rabat – 5%)
  • docenia stałych klientów (promocja Dobry Znajomy – zniżki w zależności od czasu współpracy)
  • pamięta o wszystkich (rabaty na druk cyfrowy)

Wszystko w jednym miejscu. Bez czekania, dojazdów, niezadowolenia. Niepotrzebnego zamieszania. Tyle ile jest potrzebne. Szybko i profesjonalnie. Warto się zastanowić. Reklama może przynieść wiele korzyści. Na pewno potrzebna jest od zaraz! Warto spróbować już dziś. Tuż za rogiem…

 

……..ARTYKUŁ SPONSOROWANY……

TY TEŻ MOŻESZ ZAREKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB SWOJA FIRMĘ LUB USŁUGĘ

Wystarczy przejść do oferty REKLAMOWEJ