Nasza drużyna zdecydowanie wygrała dwa mecze 2:0 zajmując pierwsze miejsce w grupie, natomiast drugie miejsce przypadło drużynie Absolwentki Iłża. W drugiej grupie drużyna ze Zwolenia zajęła I miejsce, na drugim fazę grupową zakończyła drużyna Volley Iłża W meczach o miejsca 5-7 spotkały się drużyny zajmujące w swoich grupach 3 i 4 miejsce . Zagrały systemem każdy z każdym W półfinałach spotkały się: RAS Szydłowiec – UKS Volley Iłża – wygrana 2: 0 dla Szydłowca oraz Zwoleń – Absolwentki Iłża – wygrana 0: 2 dla Iłży.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się przegrani półfinałów Zwoleń z UKS Volley Iłża w którym to drużyna ze Zwolenia pokonała 2: 0 Iłże. W meczu o pierwsze miejsce RAS Szydłowiec rozgromił drużynę Absolwentki Iłża 2:0

Kolejność końcowa:

RAS Szydłowiec

Absolwentki Iłża

Zwoleń

UKS Volley Iłża

Wolanów

Solec nad Wisłą

Tempo Przysucha

Nasza drużyna wystąpiła w składzie widocznym na zdjęciu:  Od góry od lewej strony : Magda Wanat, Karolina Łaski, trener – Grzegorz Nowak, Ewelina Sasal, Anna Biela.

U dołu:  Aleksandra Jedynak – Lis, Monika Łożyńska, Wiktoria Pawlak.

Zarząd Rodzinnej Akademii Sportu dziękuje panu Andrzejowi Jarzyńskiemu Burmistrzowi Szydłowca za udostępnienie busa na turniej.

Więcej informacji oraz więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na stronie Rodzinnej Akademii Sportu www.ras.webd.pl