Organizatorem seminarium był Młodzieżowy Klub Karate w Gromniku, Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate i Dąbrowski Klub Karate „TETSUI”.

Podczas całodniowych zajęć uczestniczyliśmy w bloku szkoleniowym poświęconym przygotowaniu do kumite, na który składały się sposoby poruszania i wykonywania zmian kierunku stosowane w Kumite, stosowanie technik ataku i obrony, trening z partnerem oraz różne formy treningu z wykorzystaniem tarcz treningowych. Prowadzącym był Sensei Jacek Lamot 4 Dan, z Wrocławskiego Klubu Karate. W skład drugiego bloku treningowego weszła nauka i doskonalenie technik samoobrony z zastosowaniem elementów Karate, Ju-Jitsu oraz technik interwencji i unieruchamiania. Blok ten prowadzony był przez Shihna Wiesława Gwizda 5 Dan, z Tarnowskiego Klubu Sportowego Kyokushin Karate. Zajęcia przeplatane były zabawami i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz siłowymi.

Uczestnictwo w seminarium to kolejne doświadczenia i utwierdzenie w przekonaniu, że mimo przynależności do równych organizacji osoby uprawiające Karate to jedna wielka rodzina.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów seminarium od zawodników. 

TUTAJ fotoreportaż