Po kilku miesiącach testowania samogenerujących się reklam wiemy już, że wkomponowały się one w ogólny wygląd portalu.

Kilka tygodni temu zawarta została współpraca pomiędzy kilkoma szydłowieckimi firmami, działającymi w sferze medialnej, a są to: Meduza Media – pracownia graficzna, Studio Impulse – usługi video, Fotografia Agnieszka Kwaśniewska – uslugi fotograficzne oraz portal Nasz Szydłowiec jeden z ważniejszych portali internetowych w Szydłowcu.

Co nam daje ta współpraca? Ano sporo 🙂 Oprócz tego, że sami nawzajem będziemy promować swoje usługi, chcemy również ułatwić życie wszystkim podmiotom chcącym reklamować się na portalu Nasz Szydłowiec.

Szukasz miejsca na reklamę w Szydłowcu? Nie musisz – znalazłeś portal Nasz Szydłowiec!

Chcesz wykonać baner, ulotkę, plakat, czy roll-up? Nic prostszego zgłaszasz się do Meduza Media!

Marzysz o spocie reklamowym lub spocie wyborczym, chcesz zaprezentować swoją firmę w krótkim filmie video? Twoje marzenia spełni Studio Impulse!

A może do Twojej reklamy potrzebna jest profesjonalna sesja zdjęciowa? Agnieszka Kwaśniewska z pewnością takie zdjęcia wykona!

Co więcej? Do podobnej współpracy zapraszamy inne firmy z lokalnego rynku, które zajmują się szeroko pojętymi mediami. Czekamy na Wasze sygnały pod adresem redakcja.naszszydlowiec@gmail.com Dlaczego mamy sobie nie pomagać?

 

Już niebawem na portalu Nasz Szydłowiec pojawi się nowa oferta reklamowa. Duży wybór bannerów reklamowych, różnych rozmiarów, stałych i ruchomych, na głównej stronie i w artykule. Artykuł sponsorowany nie będzie miał przed Wami żadnych ograniczeń. Promocja na facebooku, wśród tysięcy fanów? Gwarantowana!

A wiecie co jest najlepsze? Niczym nie będziecie musieli się martwić, bo nasze firmy zrobią za Was całą robotę 🙂

Pewnie interesują Was ceny, będą one przystępne, jak na portal istniejący na dobrą sprawę już blisko pięć lat na szydłowieckim rynku. Portal rozpoznawalny i rzetelny.

Oferta skierowana jest również dla kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych 2014. Już niebawem pojawią się pierwsze sponsorowane treści.

Nasz Szydłowiec! Wasz Portal! Pamiętajcie! 🙂

Nasz Szydłowiec

Meduza Media

Studio Impulse

Fotografia Agnieszka Kwaśniewska