Wybory Samorządowe 2018 już 21 października! Przedstawiamy naszym czytelnikom kandydaturę Sławomira Grzegorza Wiktorowicza, który startuje w wyborach do Rady Powiatu Szydłowieckiego z Okręgu nr 1 (Miasto i Gmina Szydłowiec) z ramienia KW Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej.

Szanowni Państwo. Mam 44 lata i po raz pierwszy kandyduję w wyborach samorządowych.

Jestem absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. W Szydłowcu mieszkam od ponad 20 lat. Stąd pochodzi moja małżonka, tu wychowujemy nasze dzieci i tu mamy większość naszych znajomych i przyjaciół.

Na co dzień zajmuję się doradztwem handlowym i produkcyjnym w ramach własnej działalności gospodarczej. Daje mi to dużą satysfakcję i pełną niezależność finansową.

Jestem przekonany, że w naszym Szydłowcu, ani nie jest tak źle jak ujmują to statystyki, ani nie jest tak dobrze jak oceniają to kolejni ustępujący włodarze naszego miasta i powiatu. Dla wielu z nas jest to najważniejsze miejsce na ziemi, o które wszyscy winniśmy należycie dbać, rozwijać je i budować z myślą o następnych pokoleniach.

Proszę o zaufanie, zarówno tych z Państwa, którzy są przekonani o słuszności oddania swojego głosu na mnie, jak również tych, którzy mają jeszcze wątpliwość.

Z pełnym przekonaniem popieram kandydatury: Pana Macieja Kapturskiego na stanowisko Burmistrza Szydłowca oraz Pana Tomasza Podkowińskiego do Rady Miasta z okręgu nr 9, w którym zamieszkuję.

Z wyrazami szacunku
Sławomir Wiktorowicz