Aktywność fizyczna wywołuje w organizmie endorfiny wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie ,to hormony szczęścia. Odpowiadają za uczucie radości po ćwiczeniach fizycznych. Kiedy w organizmie pojawia się hormon szczęścia wszystko staje się przyjemniejsze. Poziom endorfin wzrasta, jeśli ruchowi towarzyszy rywalizacja

Każdy rodzaj aktywności fizycznej w specyficzny i konkretny sposób oddziałuje w danej chwili na nastrój. Ruch poprawia samopoczucie. Ten kto uprawia sport powinien skorzystać z comeon kod bonusowy posiadających do wyboru wiele dyscyplin sportowych.

Organizm uwielbia ruch co pozwala się zrelaksować, a endorfiny wprawiają w poczucie szczęścia. Kiedy uprawiany jest marsz, bieg czy taniec wzmaga się produkcja hormonów szczęścia, aby dodać energii i zneutralizować negatywne skutki obciążeń działających na mięśnie i stawy.

Podczas uprawiania sportu organizm reaguje na różne bodźce. Jedne z nich to rywalizacja to ona jest najważniejsza. Występuje z samym sobą lub innymi pasjonatami sportu. Dzięki temu za każdym razem zwiększa się wytwarzanie ilości endrofin.

Uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej daje dużo lepszą kondycję i poprawia nastrój. Chociażby poranna gimnastyka zapewnia nam dobre samopoczucie. Sport rozwija umiejętności i dzięki niemu posiada się dobry humor.

Wszystkie wykonywane ćwiczenia przynoszą szczęście. Aby poprawić nastrój wystarczy zestaw ćwiczeń o umiarkowanej intensywności. Ćwiczenia dobre są również dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych jak i seniorów. Podnoszą samopoczucie, pomagają w kontakcie z innym człowiekiem.

Ćwiczenia wskazane są również dla osób borykających się z nadciśnieniem tętniczym, depresją, ale również w innych zaburzeniach psychicznych. Pozwalają pozbyć się negatywnej energii jak i oczyścić organizm. Co daje znaczną poprawę humoru.

Euforia pojawiająca się podczas wysiłku fizycznego to stan radości, który zmniejsza odczucie bólu i zmęczenia.