„Życzę Wam błogosławionego Nowego Roku, aby przeżyty był w zdrowiu, w spokoju i w łasce Bożej”

-życzył ksiądz Witold Witasek

„Poprzez takie spotkania opłatkowe czas świąt nadal w nas drzemie. Świat dziś zapomina o prawdziwych wartościach, dlatego cieszymy się że możemy tu z Wami być

– dodał burmistrz Andrzej Jarzyński

„Ogromnie się cieszymy, że u nas jesteście. Celowo zostawiliśmy jeszcze choinkę na sali, aby ta magia świąt Bożego Narodzenia nadal trwała. Życzę Wam przede wszystkim aby ten rok był rokiem satysfakcji. Na koniec chce dodać, że widzę tutaj samą młodzież”

– zakończył życzenia starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki

Jako ostatni głos zabrał prezes związku Pan Roman Sambor, który przedstawil w skrócie czym zajmowali się emeryci w ciągu minionego roku, a było tego dość sporo m.in.: sporo wyjazdów, podczas których emeryci zwiedzali ciekawe miejsca i odpoczywali na plaży, a także szereg zabaw ostatkowych czy karnawałowych podczas których bawiła się niekiedy ponad setka emerytów z Szydłowca i okolic itd. 

Miłym akcentem było wręczenie kwiatów Romanowi Samborowi, który tego dnia obchodził urodziny. Kwiaty wręczał bodajże najmłodszy emeryt w szydłowieckim związku Sławomir Nojek, życzenia złożył również startosta szydłowiecki, a obecni na sali emeryci odśpiewali chóralnie „Sto Lat!”.W dalszej części spotkania emeryci podzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i spożywali przygotowany poczęstunek.

{phocagallery view=category|categoryid=149|limitstart=0|limitcount=6|imageordering=5}