Szydłowieckie Centrum Kultury zaprasza do ZAMKOWEGO KINA PLENEROWEGO, cyklu plenerowych projekcji filmów na dziedzińcu i wyspie zamkowej.

Zaczynamy 22 lipca o godz. 21.30 na dziedzińcu zamkowym komedią Krzysztofa Lange pt. „SŁABA PŁEĆ?”.

– Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka , silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Występują: Marieta Żukowska, Marcin Korcz, Olga Bołądź (Zośka), Hanna Węsierska, Piotr Głowacki, Marian Dziędziel, Piotr Adamczyk, Katarzyna Figura, Krzysztof Lang

info: Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”