Lista Przebojów Programu 3 Polskiego Radia czyli popularnej „Trójki” to dla wielu Polaków najważniejsza lista przebojów, wyznacznik dobrej muzyki!

Pierwsze wydanie Listy Przebojów „Trójki” nadawane było w kwietniu 1982 roku. Od tamtej pory odbyło się blisko dwa tysiące notowań.

„Trójka” zorganizowała również już 26. notowań „Topu Wszech Czasów”, czyli najlepszych piosenek z całego świata. Natomiast w 2020 roku już po raz 13. nadawany będzie „Polski Top Wszech Czasów”.

W tym drugim „Topie” po raz kolejny możemy głosować na zespół AZYL P. z Szydłowca! Tym razem, aż na dwie piosenki „Chyba umieram” i „Mała Maggie” czyli dwa największe hity zespołu z naszego miasta.

W tym roku można głosować na 66 utworów spośród 748 propozycji, ale tylko do 27 kwietnia. O tym, która polska piosenka okaże się najlepsza i czy na liście znajdzie się Azyl P. przekonamy się tradycyjnie 1 maja.

Wszystkich naszych czytelników, mieszkańców Szydłowca, fanów zespołu Azyl P. i muzyki rockowej zachęcamy do głosowania:

TUTAJ link do głosowania. Piosenki Azylu P. znajdują się na pozycjach 53 i 54, aby zagłosować wystarczy kliknąć „Wybierz”.fot. Andrzej Tyszko