A to nie koniec dobrej passy tancerzy z Szydłowca.

Kolejny weekend i kolejne sukcesy. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Płocku w minioną sobotę na najwyższym podium stanęli Agata i Kamil a tuż za nimi na drugim miejscu Zuzia i Przemek. Podobnie było następnego dnia na Turnieju w Lublinie. Ponadto para Jedrzejczyk – Górlicki wywalczyła Puchar Prezydenta Lublina jako najlepsza para turnieju, jednocześnie zdobywając najwyższą w tej kategorii wiekowej  klasę taneczną A. Cieszy to tym bardziej, że to jedyna jak do tej pory para z KTT Zamek, która może pochwalić się takim osiągnięciem

Sukcesy par były niewątpliwie wynikiem wakacyjnych treningów, które odbyły się

dzięki wsparciu Szydłowieckiego Centrum Kultury i Sportu „ZAMEK”  oraz staraniom

Stowarzyszenia Sportowego Tańca Towarzyskiego, które pozyskało fundusze w wyniku

konkursów ogłoszonych przez Powiat Szydłowiecki oraz Urząd Miejski w Szydłowcu na organizację szkoleń w zakresie sportowego tańca towarzyskiego i wypoczynku letniego połączonego z warsztatami tanecznymi.

Za otrzymaną pomoc serdecznie dziękują wszyscy uczestnicy szkoleń i warsztatów, a  nasze „mistrzowskie pary” oraz ich młodszych kolegów będzie można podziwiać na Międzyklubowym Turnieju Tańca Towarzyskiego, który już niebawem odbędzie się w Szydłowcu.