Pod oknami burmistrza rozegramy turniej, w którym oprócz chwały i nagród będzie można zdobyć cenne, pamiątkowe gadżety kojarzące się z szachami, Naszym klubem i miastem. Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się grać w szachy – wytłumaczymy podstawowe zasady i damy wskazówki jak rozpocząć i rozwijać szachowe zainteresowania.
Na wszystkich czekają drobne upominki i szachowe gadżety. Czekamy na Was!
W imieniu Zarządu K.S. ALTERNATYWA
Wojciech Bednarczyk