Kobietę w Dobrucie odnaleźli policjanci Wydziału Prewencji szydłowieckiej komendy.


Od poniedziałku szydłowieccy policjanci wspomagali radomskich policjantów w poszukiwaniach zaginionej 53-letniej mieszkanki powiatu radomskiego, gdyż pojawiały się informacje, że może przebywać na terenie powiatu szydłowieckiego. Mundurowi sprawdzali każdy otrzymany sygnał, gdzie mogła przebywać zaginiona, ale niestety pierwszy dzień nie przyniósł pozytywnego efektu.

We wtorek o godz. 6 szydłowieccy policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie, że w miejscowości Krogulcza Sucha może przebywać zaginiona osoba. Po przyjeździe na miejsce, policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji szydłowieckiej Policji nie napotkali kobiety. Sierż. szt. Bartosz Baranowski i st. post. Kamil Grzeszczyk nie zaprzestali działania. Sprawdzili również sąsiednie miejscowości. Ich zaangażowanie przyniosło oczekiwany rezultat. W Dobrucie napotkali zdezorientowaną kobietę, która przypominała poszukiwaną przez radomskich policjantów. Po sprawdzeniu okazało się że jest to zaginiona 53-letnia mieszkanka powiatu radomskiego.

Kobieta znajdował się przy drodze w miejscowości Dobrut. Na szczęście 53-latka nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana rodzinie.

Autor: mł. asp. Marlena Skórkiewicz