Szydłowianka zrewanżowała się rywalom za ostatni pogrom rewelacyjnie! Zwycięstwo 7:1 to wynik znakomity, identyczny jak ta ostatnia porażka! Rzadko zdarzają się tak udane rewanże, po pogromach.

Szydłowiance udało się, choć pierwsze 30 minut nie wskazywało na to, że może się udać. Pierwsza bramka dla naszej drużyny padła w 27 minucie,  a autorem gola był Błażej Miller.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0, a gole zdobyli: Tomasz Turczyk oraz Łukasz Janik.

W 58 minucie meczu bramkę zdobyli goście, a nasi piłkarze zareagowali na tego gola odpowiednio i oczywiście…ruszyli do ataków, trafiając minimalnie obok bramki lub obijając poprzeczkę.

Na szczęście w 75 minucie piłka trafiła w odpowiednie miejsce, a swojego drugiego gola strzelił Łukasz Janik.

Ostatnie dziesięć minut to popis szydłowieckiej ekipy, która strzeliła kolejne trzy bramki, a uradowanymi strzelcami byli: Kamil Czarnecki, Hubert Konopka oraz Łukasz Łaciak.

Nokaut! Pogrom! Tak można nazwać zwycięstwo Szydłowianki Szydłowiec, oby dalej było równie dobrze. Wówczas podium stanie się bardziej realne.