W sobotę o godzinie 11. rozpoczął się na stadionie przy ulicy Targowej mecz szóstej kolejki radomskiej Ligi Okręgowej pomiędzy Szydłowianką Szydłowiec, a Skaryszewianką Skaryszew.

Po pięciu kolejkach nasza drużyna z siedmioma punktami zajmowała niezłe siódme miejsce. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu mogło pozwolić awansować do pierwszej piątki. Skaryszewianka po pięciu kolejkach była (wspólnie z Legionem Głowaczów) najgorszą drużyną ligi. Obie drużyny przegrały wszystkie mecze.

Niestety Szydłowianka nie dała rady ligowemu outsiderowi przegrywając na własnym boisku 2:3 (1:1).

Do przerwy było jeszcze obiecująco bo bramkowy remis, po przerwie w 60 minucie objęliśmy nawet prowadzenie. Niestety kilka minut później Skaryszewianka wyrównała, a w samej końcówce przechyliła szalę na swoją korzyść strzelając trzeciego gola.

Ligowa kolejka jeszcze się nie zakończyła, dlatego możemy spodziewać się spadku Szydłowianki w tabeli, nawet poza pierwszą dziesiątkę.

Bramki dla naszego zespołu strzelili: Bednarek w 9 minucie i Mosiołek w 60.

Skład:Czarnota-Woźniak,Wiatrak,Chatys,Nogaj-Zagorski(46′ Szewczyk),Śledź,Obuch,Biela(46′ Mosiołek)-Bursa,Bednarek. Na ławce pozostali: Czyż,Mosiołek,Smorongiewicz,Sapieja,Rafalski,Bińkowski,Szewczyk