Szydłowianka Szydłowiec ma za sobą dobrą rundę. Zdarzały się wyniki znakomite, zdarzały się wpadki, a także serie remisów jak na zakończenie rundy. 

Ostatnie trzy spotkania Szydłowianki zakończyły się podziałem punktów: z Błonianką Błonie (1:1), z Orłem Wierzbica (0:0) oraz z Mszczonowianką Mszczonów (2:2). Wszystkie te drużyny radzą sobie w tym sezonie podobnie do naszego klubu i zdaje się, że powinniśmy cieszyć się z tych trzech remisów. Z Błonianką uratowaliśmy punkt w ostatniej minucie, z Orłem zawsze gra się trudno, szkoda jedynie straconych trzech punktów z Mszczonowianką, która wyrównującego gola strzeliła w ostatnich minutach. 

Największym wygranym w Szydłowiance można chyba ogłosić Kamila Czarneckiego, który strzelił 16 bramek ze wszystkich 30 zdobytych przez „Niebieskich”. Po pierwszej rundzie śmiało można stwierdzić, że naszemu klubowi raczej nie grozi walka o awans do III ligi. Prawdopodobnie dla wszystkich ligowych drużyn KS Konstancin i Victoria Sulejówek będą poza zasięgiem. Szydłowianka powinna skupić się raczej na obronie bardzo dobrej szóstej lokaty i przy odrobinie szczęścia powalczyć o wyższą lokatę, choć zając 3 miejsce (taką pozycję Szydłowianka zajęła w ubiegłym sezonie). 

Portal Nasz Szydłowiec oczywiście niezmiennie trzyma kciuki za naszą Szydłowiankę i gratulujemy udanej rundy jesiennej!

Więcej info o naszym klubie na www.szydlowianka1946.pl i właśnie ten portal podaje info, że już 18 grudnia 2015 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu. Z niecierpliwością czekamy na informacje jaka tak naprawdę czeka przyszłość Szydłowiankę.