O tym pierwszym już pisaliśmy, ten drugi jak wynika z naszych informacji prowadzony będzie przez Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego.

Można powiedzieć „lepiej późno niż wcale”. Poprzednie władze nie widziały plusów w aktywności w internecie, na facebooku, czy w innych miejscach. Nowy burmistrz jak widać mocno stawia na media społecznościowe. Jest to z pewnością bardzo dobre posunięcie. Nie jest przesadą mówić, że „jak czegoś/kogoś nie ma w internecie to nie istnieje”. W dzisiejszych czasach by coś osiągnąć, to obowiązkiem jest być w internecie. Mieć swoją stronę internetową, fan page, profil na twitterze, google+, czy innym medium społecznościowym.

Profil „Szydłowiec dla turysty” ruszył dziś, ale miejmy nadzieję, że pięknymi zdjęciami, które są na niego wrzucane przyciągnie rzesze miłośników Szydłowca nie tylko na facebooka, ale i faktycznie do naszego miasta. Portal Nasz Szydłowiec zachęca do promowania tego profilu wśród swoich znajomych, bliższych czy dalszych, którzy być może zachęcą innych, lub sami pojawią się w Szydłowcu jeśli jeszcze w nim nie byli.

Zakończony niedawno projekt kluczowy (choć mówi się o jakichś niedociągnięciach) to rewelacyjna sprawa by właśnie teraz ruszyć z ofensywą na promocję turystyczną Szydłowca. Jak nie teraz to kiedy?

Polecajcie na swoich tablicach, lajkujcie, udostępniajcie: Szydłowiec dla turystów