Od 26 czerwca do 3 lipca karatecy z Kyokuhsin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec uczestniczyli w XV obozie Karate w Murzasichlu k. Zakopanego.

Głównym instruktorem podczas obozu był Shihan Sergey Lukyanchikov – 6 Dan, Wiceprezydent Europejskiej Organizacji Karate Kyokushin Matsushima i Branch Chief Ukrainy.

Obóz to nie tylko codzienne treningi w celu zgłębiania tajników karate, ale przede wszystkim integracja grupy. Obóz promował zdrowy, wolny od uzależnień styl życia, jego uczestnikom zapewniono dużo rekreacji oraz regeneracji sił fizycznych i psychicznych. W tym celu na terenie ośrodka organizowane były liczne gry i zabawy.

Karatecy w górach, pod okiem przewodnika, przemierzyli rozmaite szlaki turystyczne. uczestniczyli także w spływie pontonowym rzeką Dunajec. Wspaniała pogoda oraz rewelacyjna atmosfera towarzyszyła wszystkim przez cały czas siedmiodniowego pobytu w górach.

Kyokuhsin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec serdeczne dziękuje wszystkim uczestnikom obozu oraz dla kadrze instruktorsko-pedagogicznej.

rpt