To był ważny dzień dla wszystkich szydłowieckich uczniów! 4 września odbył się początek roku szkolnego 2017/2018.
Wszystkim uczniom uczęszczającym do naszych szkół, jak również tym, którzy wybrali szkoły poza Szydłowcem życzymy fantastycznego roku w szkole pod każdym względem!

Uczestniczyliśmy w rozpoczęciu roku szkolnego w dwóch szkołach: Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu oraz Publicznej Szkole Podstawowej nr.2 im.Jana Pawła II w Szydłowcu.

W obu szkołach dało się odczuć podniosły nastrój. W liceum kilka słów do młodzieży skierował starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki, w PSP im. Jana Pawła II miało miejsce wręczenie stypendiów burmistrza Szydłowca, które wręczali Justyna Jezierska – naczelnik Wydziału Informacji i Promocji, Marek Plewa – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz Krzysztof Ubysz – dyrektor szkoły.

Najlepsze życzenia kierujemy do uczniów, dyrekcji i grona pedagogicznego wszystkich szydłowieckich placówek, oczywiście z nadzieją na owocną współpracę w tym roku szkolnym.

Pozdrowienia noworoczne przesyłamy do: ZS im. KOP, PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu, PSP im. Janusza Kusocińskiego w Sadku, PSP im. gen. Stefana Roweckiego ” Grota” w Wysokiej oraz do wszystkich placówek, które mają chęć współpracować z nami w tym roku szkolnym.