Przedstawiciele szydłowieckiego sztabu: Agnieszka Sobutka – Klepaczewska oraz Marcin Banaszczyk z okazji tego jubileuszowego i rekordowego (również w Szydłowcu) finału wręczyli specjalne podziękowania, za pomoc w organizacji szydłowieckiego przedsięwzięcia. 

Podziękowania przygotowane przez Fundację otrzymali: burmistrz Szydłowca Artur Ludew oraz pracownicy Urzędu Miejskiego, a także radni miejscy: Agnieszka Ślizak, Arkadiusz Sokołowski, Maciej Kapturski, Marek Plewa, Paweł Surdy, Paweł Bloch. 

Marcin Banaszczyk, szef szydłowieckiego sztabu podkreślił, że pomoc wyróżnionych dziś osób była nieoceniona, wyrażając dodatkowo nadzieję na dalszą owocną współpracę na tej płaszczyźnie. Burmistrz Artur Ludew podziękował za zaangażowanie członków sztabu w organizację Finału, ciesząc się równocześnie z tak dużej aprobaty na tę akcję od mieszkańców Szydłowca. 

W najbliższym czasie podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymają wszyscy, którzy wsparli szydłowiecki finał zarówno finansowo jak i organizacyjnie. 

podziekowaniawosp2 

fot. Urząd Miejski Szydłowiec