„Sztabowcy” pojawili się w Ratuszu na zaproszenie burmistrza Szydłowca i przewodniczącego Rady Miejskiej.
Szef sztabu WOŚP w Szydłowcu Marcin Banaszczyk otrzymał z rąk burmistrza specjalnie przygotowane podziękowanie dla całego sztabu. Oto treść podziękowania:
„Podziękowania dla Sztabu WOŚP w Szydłowcu!
Pragniemy złożyć całemu sztabowi WOŚP serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za organizację XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście.
Dziękujemy za ten piękny dzień, w czasie którego zjednoczyliśmy się w dobroczynnej akcji i wspólnej zabawie.
Dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serce oraz za to , że Szydłowiec w dn. 11.01.2015 tak pięknie zabrzmiał dzięki Państwa pracy. Ten piękny gest jest źródłem nadziei dla tych, którzy potrzebują pomocy. Życzymy wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z podejmowanych działań
W podpisie: Artur Ludew – burmistrz Szydłowca oraz Marek Artur Koniarczyk – przewodniczący Rady Miejskiej w Szydłowcu. „
Upominek otrzymał również burmistrz Szydłowca Artur Ludew. Szydłowiecki sztab WOŚP przygotował album z kilkoma zdjęciami z tegorocznego finału WOŚP, z nadzieją, że album będzie przez burmistrza uzupełniany po każdym finale. Ten upominek to forma podziękowania za wsparcie i świetną zabawę z burmistrzem podczas koncertu finałowego.
Po częściach oficjalnych, przyszedł czas na wspólne rozmowy i wymiane poglądów na temat organizacji finałów WOŚP w Szydłowcu. Spotkanie przebiegło w serdecznej i sympatycznej atmosferze. Przedstawiciele szydłowieckiego sztabu WOŚP wyszli ze spotkania podbudowani i pełni nadziei na owocną współpracę z burmistrzem i włodarzami miejskimi podczas następnego, 24. już finału WOŚP.
Podczas spotkania obecni byli wszyscy przedstawiciele szydłowieckiego sztabu WOŚP: Agnieszka Sobutka – Klepaczewska, Anna Kowalska, Agnieszka Banaszczyk, Ilona Mamla, Adrian Jasik, Igor Olesiński oraz Marcin Banaszczyk – szef sztabu WOSP w Szydłowcu.