Dziś rano potwierdziliśmy tę informację!

Pomiędzy blokami ulic: Jachowskiego i Wschodniej, na terenie dawnego boiska stanie supermarket Lidl, natomiast na terenie dawnego placu zabaw przy dawnym zakładzie Rozmet powstanie druga w Szydłowcu Biedronka. 

To oczywiście kolejne miejsca pracy, ale czy w takim małym mieście jak Szydłowiec potrzebnych jest aż sześć sklepów tego typu? Część z mieszkańców z pewnością będzie oburzona. Szczególnie Ci, którzy będą mieszkali w okolicach Lidla. Tym bardziej, że w bardzo bliskiej odległości mają wszystkie cztery supermarkety, które już istnieją, a na tym zielonym terenie obiecywany był park rekreacyjny. Inaczej może być z mieszkańcami osiedla nad zalewem, których budowa supermarketu może ucieszyć. Nie będą musieli jeździć na większe zakupy na drugi koniec miasta. 

Czekamy na Wasze opinie w tej sprawie? Bulwersuje Was budowa dwóch nowych sieciowych marketów czy cieszy? 

(Powyższy artykuł to żart z okazji corocznego święta żartu czyli Prima Aprilis. Jesteśmy w szoku, że tak dużo osób uwierzyło w ten żart. Świadczy to o sporym zaufaniu do portalu, z tego też powodu wszystkich którzy się nabrali serdecznie przepraszamy 🙂 )