Sala kameralna szydłowieckiego Zamku zapełniła się po brzegi. Na scenie wiersze szydłowieckich autorów przedstawiali aktorzy z Grupy Teatralnej Zamczysko, która działa pod kierownictwem właśnie Ireny Przybyłowskiej – Hanusz.

Nie zabrakło również akcentów muzycznych. Klimatyczne utwory wykonały: Barbara Gadowska i Agnieszka Sobutka – Klepaczewska, przy akompaniamencie: Danuty Klepaczewskiej (pianino) i Zuzanny Gadowskiej (skrzypce).

Wszyscy artyści otrzymali od zebranej publiczności gromkie brawa, za które w ich imieniu podziękowały panie Irena Przybyłowska – Hanusz oraz Małgorzata Bernatek dyrektor SCKiS „Zamek”.

Po zakończeniu części artystycznej można było książkę zakupić, napić się kawy lub herbaty, porozmawiać na temat książki itp.

Książka rozeszła się w tempie błyskawicznym. Z tego co udało się ustalić portalowi Nasz Szydłowiec „To nasze życie…” będzie dodrukowywane, a zakupu będzie można dokonać w szydłowieckiej bibliotece.

Ten tytuł to obowiązkowa pozycja na półce każdego mieszkańca Szydłowca, który choć trochę interesują się historią naszego miasta i ludzi żyjących w nim na przestrzeni wieków.

Portal Nasz Szydłowiec poleca!

Więcej info na temat książki TUTAJ i TUTAJ 🙂

{phocagallery view=category|categoryid=356|limitstart=0|limitcount=15|imageordering=5}