To nie pierwszy konkurs talentów w Lublinie w którym udział wziął pochodzący z Szydłowca Tomasz Kraska, ale pierwszy w którym to właśnie Tomek okazał się najlepszy.

Level Up Lublin – Wyższy Poziom Kultury to konkurs wieloetapowy, składający się z przesłuchań, etapu „dzikich kart” i finału. Gala Finałowa odbyła się 7 maja w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Tomek pokonał siedmiu konkurentów: wokalistów, instrumentalistów, tancerzy i iluzjonistę. Jurorów i publiczność przekonał swoją autorską piosenkę pt. „Sztorm”, którą my w Szydłowcu bardzo dobrze znamy.

W wywiadzie dla lubelskiego oddziału Radia ESKA Tomasz wspomniał o tym, że prace przy jego debiutanckiej płycie zmierzają powoli ku końcowi. Za realizację nagrań odpowiedzialny jest Piotr Zając z Szydłowca. Czekamy z coraz większą niecierpliwością!

Posłuchaj całej rozmowy z Tomaszem Kraską ⤵️

Tomasz oprócz czeku na 1000 złotych, będzie miał możliwość zagrać jako support podczas tegorocznej Feliniady w Lublinie. W tym roku podczas Feliniady zagrają m.in Łąki Łan i Zenek Martyniuk.

Gratulujemy Tomasz!

A naszym czytelnikom przypominamy utwór „Sztorm”, który Tomek zagrał w wakacje w Szydłowcu, podczas otwarcia zalewu ⤵️

foto: Level Up Lublin/ Mateusz Jarmuł