Na oficjalnym facebookowym profilu Urząd Miejski w Szydłowcu pokazał dziś kolejne zdjęcia z trwających prac przy rewitalizacji szydłowieckiego zalewu.

Widzimy prace przy tamie, przy dnie zalewu, a także te dotyczące otoczenia wokół zalewu.

Wielu mieszkańców tak samo jak my, nie może doczekać się efektów tego remontu. Mamy nadzieję, że szydłowiecki zalew odzyska swój dawny blask i będzie wizytówką w całym naszym regionie. Plany są efektowne i jedyne co wypada, to trzymać kciuki, aby wszystko udało się tak jak zostało zaplanowane.

Mieszkańcy Szydłowca mieszkający na osiedlu przy zalewie często przechadzają się przyglądając się postępom prac. Jeden z nich podesłał do nas kilka zdjęć, które mogą świadczyć o nieuważnym wykonywaniu obowiązków przez ekipę remontującą. Mieszkaniec ten prosił portal Nasz Szydłowiec o opublikowanie tych zdjęć w trosce o efekt końcowy. Na zdjęciach da się zauważyć głównie popękane, oberwane, płyty piaskowca z którego wykonywane są nawierzchnie i krawężniki. Mieszkaniec pisze też, „oprócz tego, że popękane to jeszcze ułożone kolorami tak, że szkoda patrzeć”, ale kolorystyka to akurat kwestia gustu.

No więc publikujemy i wierzymy, że wykonawcy zostanie zwrócona uwaga, a nam póki co faktycznie pozostaje…trzymanie kciuków za rewelacyjne efekty 🙂