W ostatni piątek w Szkole Podstawowej w Guzowie odbyło się wielkie kolędowanie zorganizowane przez zespół Guzowianki. 

Zespół zaśpiewał i zagrał wspólnie z Kapelą Bursów najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Sala jak zwykle podczas spotkań organizowanych przez Guzowianki wypełniła się po brzegi. Na świątecznym koncercie spotkali się sympatycy, przyjaciele i rodziny wykonawców.

Wiola Fijałkowska – założycielka i liderka zespołu, w rozmowie z Radiem Plus powiedziała, że zawsze marzyła o takim zespole.

Warto dodać, że Guzowianki zasłynęły nie tylko swoimi piosenkami, ale również rewelacyjnie zrealizowanymi teledyskami przez Rafała Sadowskiego z PR Studio. Jeden z nich do piosenki „Czerwone jagody” ma już około 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie.

Podczas wigilijnego spotkania nie zabrakło wzruszeń i wielu podziękowań za współpracę i pomoc skierowaną w stronę Guzowianek. Wspomniany wyżej Rafał Sadowski poinformował, że po wielu zrealizowanych dla zespołu teledyskach, dziękuję za owocną współpracę. Na facebooku napisał, że czas na nowe cele i wyzwania.

Kto teraz będzie realizował teledyski Guzowianek? Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś nowy, a i że Rafał nie powiedział w tym temacie ostatniego słowa.

Na zakończenie dodamy, że po koncercie odbyła się kolacja wigilijna na którą przygotowanych zostało 12 tradycyjnych potraw.