19 października w Mirowie odbędzie się „Powiatowo – Gminny Bieg Charytatywny” dla chorej Weroniki Kępas z Bieszkowa Dolnego. Bieg odbędzie się na dystansie 5 km, cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie Weroniki. 

Weronika Kępas ma 12 lat i od urodzenia boryka się z bardzo poważną wadą serca. Aby powrócić do zdrowia potrzebuje pilnej operacji, której przeprowadzenie możliwe jest jedynie w Stanach Zjednoczonych. Koszt leczenia to niespełna 2 miliony złotych. Zgromadzenie tak ogromnych pieniędzy nie jest rzeczą łatwą, dlatego inicjatywa jest wspierana przez wiele instytucji oraz osób dobrej woli. W tym przypadku ogromne znaczenie ma również czas!

Jak można zapisać się na bieg ?

Aby wziąć udział w biegu należy pobrać  kartę zgłoszenia, wypełnić ją, a następnie przesłać na adres: biegi@mirow.pl.

Opłaty startowe w wysokości min. 50,00 zł. będą pobierane do puszki w dniu imprezy.

Opłaty startowe za udział w imprezie zostaną w całości przekazane na pokrycie kosztów leczenia Weroniki. Podczas biegu planowana jest również zbiórka publiczna oraz licytacje przedmiotów przekazanych przez przyjaciół.

Każda złotówka jest ważna, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie.

Weronikę można wspierać cały czas TUTAJ, kwota którą udało się uzbierać na tę chwilę nie przekracza jeszcze nawet 10% potrzebnej kwoty.